محل تبلیغات شما
به منظور اشنایی با رویکرد فعالیتهای پژوهش سرای اندیشه اولین جلسه  رابطان پژوهشی سال تحصیلی۹۹_۹۸ در محل سالن اجتماعات اداره آموزش و پرورش ناحیه ۲ تشکیل گردید.


در ابتدا مدیریت پژوهش سرای اندیشه آقای معراجی ضمن تقدیر از زحمات رابطان پژوهشی در سال گذشته گزارش مبسوطی از فعالیتهای سال گذشته و انتظارات همکاری در سال تحصیلی جدید  بیان کردند.
در ادامه اقای فرهادی معاونت متوسطه ضمن تبیین جایگاه پژوهش و پژوهشگر ،فعالیتهای پژوهشسرای اندیشه را در راستای اهداف بلند آموزش و پرورش بر شمرد و این تلاشها را مورد تقدیر دانست 
آقای فخری به نمایندگی از اداره کل حفاظت محیط زیست ضمن حضور در این جلسه،در خصوص چگونگی اجرا جشنواره صیانت از آب آموزش لازم را ارائه دادند.
خانم گنجی معاونت محترم ابتدایی ناحیه ضمن تشکر از فعالیتهای پژوهشسرا ،توجه به طرح جابر ،طرح تعالی و همکاری بیش از پیش با مرکز پژوهشسرای اندیشه را از رابطان و مدیران آموزشگاهها خواهان شد.

"نقش والدین،نقش اول علمی پژوهشی است "

مدیریت پژوهشسرا در مجمع مدیران مقطع ابتدایی سال تحصیلی۹۹ -۹۸سال تحول علمی پژوهشی 

جلسه رابطان پژوهشی

رابطان ,ضمن ,اندیشه ,سال ,پژوهش ,آموزش ,رابطان پژوهشی ,سرای اندیشه ,اندیشه را ,پژوهشسرای اندیشه ,سال گذشته

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
Arthur's memory riaruthina درجان زادگاه من اکیپ ادیتورا ticcoileolec اموزش کناف خدمات برق صنعتی الکتروتیک Tommie's notes arropaschi رازهای دل زنگ بیداری خرد را به صدا در می آورد