محل تبلیغات شما
دکتر بسامی معاونت محترم آموزش متوسطه آموزش و پرورش استان کرمانشاه و دکتر عزیزخانی از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری بهمراه مسئولین پژوهشسراهای شهرستان کرمانشاه از پژوهشسرای اندیشه ناحیه دو بازدید بعمل آوردند و طی نشستی به هم افزایی راه کارهای علمی و پژوهشی پرداختند.

 سید احسان معراجی مدیریت پژوهش سرای اندیشه ناحیه دو ضمن خیرمقدم به ارائه گزارش مبسوطی از ظرفیتهای موجود و عملکردهای علمی و پژوهشی پرداخت.

 ایشان جذب بیش از ۱۴۰۰ عضو فعا و ۱۰۰۰ عضو عادی در پژوهشسرا را نقطه عطفی به جهت شناسایی دانش آموزان نخبه و مستعد بر شمردند.

 دکتر بسامی ضمن تقدیر از عملکرد مثبت مدیر و همکاران ایشان در پژوهشسرای اندیشه ، فعال بودن پژوهشسراها را گامی رو به جلو برای جامعه هدف آموزش و پرورش بر شمردند.
 دکتر عزیزخانی نیز در ادامه عملکرد پژوهشسرا را ستود و پتانسیل‌های موجود را قابل توجه دانستند و ابراز امیدواری کردند با همراهی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و آموزش و پرورش در تکمیل آزمایشگاههای زیست و فناوری اقدام جدی نمود.

"نقش والدین،نقش اول علمی پژوهشی است "

مدیریت پژوهشسرا در مجمع مدیران مقطع ابتدایی سال تحصیلی۹۹ -۹۸سال تحول علمی پژوهشی 

جلسه رابطان پژوهشی

علمی ,اندیشه ,آموزش ,پرورش ,معاونت ,پژوهشسرای ,علمی و ,و فناوری ,آموزش و ,و پرورش ,پژوهشسرای اندیشه ,فناوری ریاست جمهوری

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
Ladonna's info paticktripur Leon's style myplessgartlour مجله کرمانشاه کیوکوشین Frank's game ثبت شرکت خاص - ثبت برند فارسی Mary's receptions nikpendar