محل تبلیغات شما
جلسه هیئت امنا و بزرگداشت مقام معلم در پژوهش سرای اندیشه ناحیه دو کرمانشاه

متن:بمنظور تجلیل از مقام معلم ،مراسم تجلیل از همکاران پژوهشسرای دانش آموزی اندیشه ناحیه دو کرمانشاه و جلسه هیئت امنا بطور همزمان در محل پژوهشسرا برگزار گردید.
در این جلسه آقای سید احسان معراجی مدیریت پژوهش سرای اندیشه ناحیه ضمن تشکر از حضور ریاست و نعاونین و همکاران شان در پژوهشسرا به ایراد سخنرانی پرداختند. 
وی عنوان کردند: واژه پژوهش‌سرا برای بسیاری از دانش‌آموزان و خصوصا اولیای آنان،دبیران و حتی مدیران مدارس نامی، نا آشنا ،است. بسیاری از اولیای دانش‌آموزان هنوز نمی‌دانند که حضور دانش آموزانشان در  پژوهش‌سراها  و استفاده از امکانات پژوهشی، جزئی از حقوق آنان است و این عدم آشنایی، فرصتی می‌شود برای کم کردن کیفیت فعالیت در پژوهش‌سراها.
آقای معراجی در ادامه افزودند:
متأسفانه پژوهش‌سرا به عنوان یکی از مهم‌ترین مراکز منابع یادگیری اثر بخش در نظام آموزشی هنوز جایگاه خاص خود را به دست نیاورده واژه پژوهش‌سرا برای بسیاری از دانش‌آموزان و خصوصا اولیای آنان نامی نا آشنا است. بسیاری از اولیای دانش‌آموزان هنوز نمی‌دانند که حضور دانش آموزانشان در  پژوهش‌سراها  و استفاده از امکانات پژوهشی، جزئی از حقوق آنان است و این عدم آشنایی، فرصتی می‌شود برای کم کردن کیفیت فعالیت در پژوهش‌سراها.
متأسفانه پژوهش‌سرا به عنوان یکی از مهم‌ترین مراکز منابع یادگیری اثر بخش در نظام آموزشی هنوز جایگاه خاص خود را به دست نیاورده است. 
وی با بیان اینکه در سال تحصیلی گذشته ۱۳۰۸ عضو فعال و قریب به ۹۰۰ عضو عادی در پژوهشسرا ثبت نام کردند ، پژوهشسرای اندیشه ناحیه دو کرمانشاه را در زمره فعلان حضور دانش آموزان در استان برشمرد .واز تلاشهای همکارانشان قدر دانی کرد.
مدیر مرکز پژوهش سرای اندیشه  در ادامه ضمن بر شمردن عملکردهایشان در سال تحصیلی گذشته ،خواستار توجه علمی و پژوهشی و منابع مالی در امر جذب همکاران با تجربه و محقق ،و ایجاد فضای مناسب آزمایشگاه شیمی و کارگاه کامپیوتر  برای سال آینده شدند.
در ادامه معاونت محترم متوسطه ناحیه جناب آقای فرهادی ضمن قدر دانی از مدیریت وهمکاران ایشان درپژوهشسرا، همکاری با پژوهشسرا و هماهنگی در جذب نخبه ترین همکاران را در برنامه های خود اعلام کرد.
وی عنوان کردند جایگاه پژوهش و تحقیق غیر قابل انکار است،و فعالیتهای انجام گرفته در پژوهشسرای ناحیه دو را موفقیت آمیز و چشمگیر دانست. 
سرکارخانم گنجی معاونت محترم آموزش ابتدایی ضمن تشکر از فعالیتهای انجام گرفته ،توجه آقای معراجی را در جذب دانش آموزان مقطع ابتدایی رابه نوعی سرمایه گذاری واز زمینه سازی های رشد و شکوفایی علمی آینده سازان ایران اسلامی برشمردند.
در پایان این جلسه با اهدا لوح سپاس از مدیریت و همکاران ایشان تقدیر بعمل آمد

"نقش والدین،نقش اول علمی پژوهشی است "

مدیریت پژوهشسرا در مجمع مدیران مقطع ابتدایی سال تحصیلی۹۹ -۹۸سال تحول علمی پژوهشی 

جلسه رابطان پژوهشی

ناحیه ,همکاران ,اندیشه ,جلسه ,دانش ,پژوهش ,اندیشه ناحیه ,ناحیه دو ,پژوهش سرای ,بسیاری از ,سرای اندیشه ,سرای اندیشه ناحیه ,فعالیتهای انجام گرفته ,مراکز منابع یادگیری ,کردن کیفیت فعالیت

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
ژورنال بزرگ مدلهای پالتو و کاپشن زنانه و دخترانه تجارت پویا highpanssuppsemb onathatba اسناد روضه ها × آماتور × کانال پیرایش روشن بانوی عاشق .